Znakiem rozpoznawczym rockowych stylizacji jest drapieżność i łamanie konwencji.
Elementy, które są najbardziej charakterystyczne dla tego stylu,to czarna skórzana kurtka z ćwiekami, ponaciągany t-shirt i koniecznie mocny makijaż.

Myślę, że ten styl objawia się w ubraniu ale przede wszystkim jest w głowie. Bardziej niż jakikolwiek inny styl, jest wyrazem emocji.
To jedyny styl, który u nastolatek jest wyrazem buntu a u kobiet wyrazem pewności siebie.

O ile nastolatkom wolno więcej, o tyle kobiety- szczególnie te po 40+ powinny  bawić się tym stylem nieco ostrożnie.
To mój ulubiony styl i lubię się nim bawić.

Łączenie ciężkich butów do zwiewnej sukienki, eleganckie spodnie w kant połączone z “niedbałym” t-shirtem, to dla mnie wygoda i luz.

Zamiast przebierać się za nastolatkę czy gwiazdę rocka, tworze własny rockowy look, który uwielbiam i dobrze się w nim czuję na co dzień.

Avril Lavigne

Ta dziewczyna prezentowała bardzo fajny outfit. Oczy podkreślała czarną kredką, a usta delikatnym błyszczykiem!! a nie czerwoną wyzywającą szminką. I za to ją kocham.

Najczęściej mogliśmy ją oglądać w T-shirtach lub krótkich topach oraz bojówkach. Do tego obowiązkowo trampki i jak najwięcej bransoletek.

Ja czerpię od tej artystki garściami.

Penélope Cruz

To moja ulubienica w tym stylu. Genialnie dopasowana skórzana kurtka i spodnie do luźnego t-shirtu. Zauważcie, że nigdy nie przesadza z dodatkami. Jej uroda i sposób bycia jest szalenie kobiecy ale i silny.

Jennifer Aniston

Ah! to jest kobieta. Genialne zestawienia i zawsze tak bardzo naturalnie i kobieco.

Kobiety 60+ też mnie zachwycają w tym stylu.

Jednak wiek zobowiązuje do większych przemyśleń w doborze dodatków.

Dodaj komentarz

One Reply to “Rock style”

Comments are closed.